MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9365227
nr 936 5227
Byrå
1890-tal, längd: 82, djup: 42, höjd: 113
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 18:40:06
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr